شرکت آذر شمس دی تولید کننده و وارد کننده تجهیزات تهویه مطبوع

خدمات شرکت تهویه مطبوع کندانس

شرکت تهویه مطبوع کندانس با بیش از 4 دهه فعالیت در زمینه تاسیسات مکانیکی ارائه دهنده خدمات فنی و مهندسی به مهندسین مشاور و کارفرمایان می باشد.
مهندسین مشاور همکار با شرکت کندانس

ارائه خدمات فنی به مهندسین مشاور

این خدمات شامل بررسی و مقایسه انواع مختلف سیستم های تهویه مطبوع برای فضای مورد نظر می باشد. ابتدا میزان بار حرارتی ساختمان توسط نرم افزارهای مربوطه مانند HAP محاسبه می شود. سپس مناسب ترین سیستم بر اساس قیمت تمام شده و هزینه تعمیر و نگهداری انتخاب می گردد. این محاسبات توسط تیم فنی جوان و با تجربه شرکت کندانس انجام شده و در اختیار مهندسین مشاور قرار داده می شود.
تاسیسات مکانیکی ساختمان با کندانس

اجرا و طراحی تاسیسات مکانیکی ساختمان

شرکت کندانس بیش از چهار دهه در صنعت تاسیسات مکانیکی ساختمان فعال می باشد. این شرکت طراح و مجری سیستم های سرمایشی، گرمایشی و بهداشتی فضاهای مسکونی، تجاری و صنعتی بوده است. لذا می تواند در زمینه طراحی و اجرا با شرکت های ارائه دهنده این خدمات و کارفرمایان همکاری کنند.
سیستم های تهویه مطبوع

اجرا و نصب سیستم های تهویه مطبوع

نصب و اجرای تجهیزات تهویه مطبوع بر عملکرد، مصرف انرژی و طول عمر این دستگاه ها بسیار تاثیر گذار می باشد. بر همین اساس، شرکت کندانس، تیم نصب و اجرای خود را که متشکل از تکنسین های باتجربه می باشد، در اختیار کارفرمایان قرار می دهد. لذا مشتریان ما می توانند با حداکثر بازدهی، از تجهیزات تهویه مطبوع بهره برداری نمایند.

ارائه خدمات فنی به کارفرمایان

از آن جا که هر کدام از سیستم های تهویه مطبوع مزایا و معایب خود را دارند، گاهی انتخاب مناسب ترین سیستم تهویه مطبوع با توجه به فضا و موقعیت مورد نظر می تواند مشکل باشد. از آن جا شرکت تهویه مطبوع کندانس بیش از چهار دهه در این زمینه فعال می باشد، با چالش های این سیستم ها به خوبی آشنا بوده و می تواند در انتخاب مناسب ترین سیستم به کارفرمایان مشاوره دهد.
تامین قطعات سیستم های تهویه مطبوع
کویل شرکت کندانس

کویل DX و آب گرم و سرد

سینی دری شرکت کندانس

سینی تخلیه فن کویل

فن سانتریفیوژ

فیلتر آلومینیومی