شرکت آذر شمس دی تولید کننده و وارد کننده تجهیزات تهویه مطبوع

طراح، مجری و تولید کننده سیستم های تهویه مطبوع

صنایع تهویه مطبوع کندانس تاسیس 1353

شرکت تهویه مطبوع کندانس در حدود 50 سال در زمینه طراحی ،اجرا و نظارت بر تاسیسات مکانیکی ساختمان های مسکونی، تجاری و صنعتی فعالیت داشته است. لذا با نیازها و چالش های این صنعت به خصوص در ارتباط با تجهیزات تهویه مطبوع به خوبی آشنا می باشد و بر آن شده است تا با طراحی های تخصصی این تجهیزات و تولید آن ها تحت استانداردهای بین المللی قدمی موثر در حل مشکلات کارفرمایان و مشتریان بردارد.

شرکت تهویه مطبوع کندانس با بهره گیری از نیروی های متخصص و جوان ، متعهد به طراحی و تولید تجهیزات تهویه مطبوع با کیفیت شامل چیلر، فن کویل، داکت اسپلیت، هواساز و … مطابق با نیاز کارفرمایان می باشد.
کارخانه این مجموعه در منطقه آزاد اقتصادی سلفچگان واقع شده است. بنابراین این شرکت قادر به استفاده از قطعات با کیفیت و اورجینال بوده تا بدین وسیله تجهیزات خود را با اطمینان به مشتریان، ارائه دهد.
همچنین، فرایند طراحی و تولید با رویکرد کاهش مصرف انرژی و تولید محصولات با بازدهی بالا، مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا  انجام می شود. هدف نهایی ما صادرات محصولات باکیفیت به کشورهای همسایه و جلب رضایت بین المللی می باشد.​

گارانتی 18 ماه بی قید و شرط

تمام دستگاه های تهویه مطبوع شرکت کندانس تحت ضمانت نامه بی قید و شرط شرکت آکو سرویس می باشد.

ضمانت اصل بودن قطعات شرکت تهویه مطبوع کندانس

قطعات اصل و با کیفیت

کارخانه مجموعه کندانس در منطقه آزاد اقتصادی واقع شده است که بدین ترتیب قادر به استفاده از قطعات اورجینال وارداتی میباشد.

تحویل به موقع تجهیزات تهویه مطبوع کندانس

تحویل به موقع

مجموعه کندانس تمام نیروی خود را برای تحویل به موقع دستگاه به کار می برد.

نصب تجهیزات

تیم تخصصی نصب

این مجموعه با بیش از 40 سال سابقه در اجرا و نظارت تاسیسات مکانیکی ساختمان، تیم حرفه ای نصب و راه اندازی دستگاه های تهویه مطبوع را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

This error message is only visible to WordPress admins
HTTP Error. Unable to connect to the Instagram API. Feed will not update.
Error: No posts found.